MegaMenu
 
هشدار ورود

ساعت کاری مجموعه (9 الی15) بغیر روز های تعطیل

امکان صدور فاکتور رسمی ( با هماهنگی )

معرفی برند و محصولات فلوک

شرکت فلوک fluke یکی از شرکت های تابع fortive بوده و سازنده تجهیزات اندازه گیری و آزمایشگاهی مانند مولتی متر فلوک از جمله محصولات فلوک تجهیزات الکترونیکی است. این کمپانی بزرگ در سال 1948 توسط john fluke آغاز بکار کرد. شرکت فلوک یک شرکت جهانی است که ابزار آزمایش و اندازه گیری الکترونیکی تجاری را برای برنامه های علمی، خدماتی، آموزشی، صنعتی و دولتی طراحی، توسعه، تولید و فروش می کند. Fluke Biomedical و Fluke Networks سازمان های زیرمجموعه و خواهر خوانده هستند.

 
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • پربازدیدترین
 • FLUKE
 • چرا قیمت محصولات فلوک گران است ؟ 

  در ابتدا لازم به ذکر است که کیفیت محصولات فلوک به قدری خوب و بالا است که از آن برای کالیبره کردن دستگاه های بقیه برند ها استفاده میشود.مولتی متر فلوک یکی از همین محصولات است.پس یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت محصولات فلوک همین کیفیت عالی آن است دلیل دیگر تحریم بودن کشور عزیزمان است به طوری که نیاز است برای خرید این دستگاه ها از واسط استفاده شود که باعث افزایش قیمت آن میشود.

  محصولات هیوکی در رتبه بعدی بعد از این برند ان هم با اختلاف نسبتا زیاد قرار میگیرند در خیلی از موارد از دستگاه های این شرکت برای کالیبراسیون استفاده میکنند.

  قیمت محصولات فلوک

  این برند خوش نام محصولات متنوعی دارد از جمله محصولات این برند میتوان به مولتی متر , کلمپ آمپرمتر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت محصولات این برند لطفا در ایتا یا واتس اپ پیام دهید.

  علت پرطرفدار بودن مولتی متر فلوک 

  فلوک یکی از پیشروان در زمینه تولید و توسعه تجهیزات اندازه‌گیری الکترونیکی است، و مولتی مترهای آن یکی از محصولات برجسته این شرکت محسوب می‌شوند. مولتی متر فلوک با ارائه امکانات و قابلیت‌های برتر، به مهندسان، تکنسین‌ها و کارآموزان امکان اندازه‌گیری دقیق و گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف الکترونیک، الکتریک و اندازه‌گیری سیگنال‌های مختلف را فراهم می‌کنند. این مولتی مترها دارای صفحه نمایش بزرگ و خوانا، قابلیت اندازه‌گیری ولتاژ، جریان، مقاومت، فرکانس و دیگر پارامترهای الکتریکی هستند.

  مولتی متر فلوک

  همچنین، مولتی مترهای فلوک از امکانات ایمنی بالا و طراحی با دوامی برخوردارند. این ابزارها به کاربران این اطمینان را می‌دهند که در انجام اندازه‌گیری‌ها و تست‌های الکتریکی، در معرض هیچ گونه خطری نیستند. همچنین، استفاده آسان از این مولتی مترها، آنها را به یک انتخاب محبوب در صنعت اندازه‌گیری الکترونیک تبدیل کرده است.

   

دسترسی سریع فروشگاه
Text/HTML
ثبت سفارش
تعداد
عنوان