MegaMenu
 
هشدار ورود

لطفا قبل از ثبت سفارش وارد حساب کاربری خود شوید !

قیمت محصولات مگاتک (MEGATEK) 

محصولات مگاتک ساخته شده در یک شرکت تایوانی است که از سال 1970 وارد بازار شده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات اندازه گیری در آسیا می باشد.قیمت محصولات مگاتک با توجه به کیفیتی که دارند بسیار مناسب است.

 
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • پربازدیدترین
 • مگاتک
 • قیمت محصولات مگاتک با توجه به کیفیتی که دارند مناسب است ؟

  یکی از بهترین برند های بازار است که تضمین کیفیت می شود قیمت محصولات مگاتک با توجه به ویژگی هایی که دارد و همچنین طول عمر بالای دستگاه های ساخت این برند به شدت توصیه می شود. محصولات یونیتی را میتوان گفت رقیب این برند است.اما هر دو این برند از کیفیت خوبی برخوردار هستند. 

  محصولات مگاتک

  مگاتک (Megatek) یک شرکت برتر تایوانی است که از سال 1970 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات اندازه‌گیری و تست آغاز کرد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این نوع تجهیزات در منطقه آسیا شناخته می‌شود. محصولات مگاتک به بیش از 100 کشور جهان صادر می‌شوند و در بازار ایران نیز از تقاضای قابل توجهی برخوردار هستند.

  معرفی انواع محصولات مگاتک

   شامل یک طیف گسترده از تجهیزات اندازه‌گیری و تست برای کاربردهای صنعتی، تجاری و آزمایشگاهی می‌شوند. این محصولات شامل مولتی‌مترها، آمپرسنج‌ها، ولت‌مترها، اهم‌مترها، فرکانس‌سنج‌ها، دیجیتالیاتورها، تست‌کننده‌های باتری، تست‌کننده‌های ولتاژ AC/DC، تست‌کننده‌های عایق، تست‌کننده‌های جریان نشتی و موارد مشابه هستند.

  محصولات این برند با کیفیت بسیار بالا و هزینه مناسب تولید می‌شوند. همچنین خدمات پس از فروش ایده‌آلی را به مشتریان ارائه می‌دهد و از فناوری‌های پیشرفته و مواد با کیفیت برای تولید محصولات خود بهره می‌برد. این شرکت با پیوستن به استانداردهای کیفیت بین‌المللی، به مداوم به بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود متعهد است و به منظور این هدف، سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای در زمینه تحقیق و توسعه انجام داده است.

دسترسی سریع فروشگاه
Text/HTML
ثبت سفارش
تعداد
عنوان