MegaMenu
 
هشدار ورود

ساعت کاری مجموعه (9 الی15) بغیر روز های تعطیل

امکان صدور فاکتور رسمی ( با هماهنگی )

قیمت انواع سختی سنج فلزات

زبری‌ سنج یک ابزار است که برای تعیین بافت و سطحی صاف یک ماده یا فلز استفاده می‌شود. با اندازه‌گیری تغییرات عمودی بر روی سطح، زبری و ناهمواری آن به دقت تعیین می‌شود. قیمت زبری‌سنج فلزات به ویژگی‌های مختلفی که شامل پارامترهای فنی مختلفی هستند، بستگی دارد. برای خرید زبری‌سنج فلزات از سایت دارمکو می‌توانید بهره‌مندی از مشاوره رایگان نیز داشته باشید تا خرید بهتری را تجربه کنید.

 • ارزانترین
 • گرانترین
 • پربازدیدترین
 • دستگاه سختی سنج فلز
 • قیمت سختی سنج فلزات 

  سختی‌ سنج یا دستگاه اندازه‌گیری سختی برای سنجش مقاومت و ثبات مواد مختلف، از جمله انواع فلزات و فولادها و موادی مانند لاستیک و پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها در مدل‌ها و واحدهای مختلف طراحی و تولید می‌شوند تا بتوانند نیازهای مختلف کاربران را برآورده کنند. این دستگاه‌ها از سختی‌سنج‌های دستی تا دستگاه‌های تخصصی و پیشرفته در آزمایشگاه‌های سخت‌کاری فولاد و آزمایشگاه‌های مواد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  اصول عملکرد سختی‌ سنج‌ها به این صورت است که یک میله با نوک تیز به سطح مورد نظر فشرده می‌شود و میزان نفوذ این میله به سطح نشان‌دهنده‌ی سختی ماده است. مدل های آزمایشگاهی این دستگاه دقت بسیار بالاتری نسبت به نسخه‌های دستی یا دیجیتالی دارند و برای بررسی دقیق سختی مواد، معمولاً از آن‌ها استفاده می‌شود. اما در برخی موارد نیاز به دستگاه‌های سختی‌سنج پرتابل و قابل حمل نیز وجود دارد، به خصوص در مواقعی که قطعات قابل حمل نیستند.

  این دستگاه‌ها معمولاً دارای نمایشگر دیجیتال هستند و به عنوان سختی‌سنج دیجیتال هم شناخته می‌شوند. این نسخه‌ها برای انجام عملیات اندازه‌گیری سختی مواد بسیار ساده‌تر هستند.

   
دسترسی سریع فروشگاه
Text/HTML
ثبت سفارش
تعداد
عنوان