MegaMenu
 
هشدار ورود

لطفا قبل از ثبت سفارش وارد حساب کاربری خود شوید !

مخابرات و نقشه برداری

مخابرات و نقشه‌ برداری دو حوزه مهم در علوم و فناوری مرتبط با ارتباطات و نقشه‌برداری هستند.مخابرات: مخابرات به روش‌ها و فناوری‌های ارسال، دریافت و انتقال اطلاعات از طریق سیگنال‌های الکترونیکی می‌پردازد. در این حوزه، اطلاعات صوتی، تصویری و داده‌ها از طریق سیستم‌های مخابراتی به صورت سیگنال‌های الکترونیکی تبدیل و انتقال می‌یابند. مخابرات شامل زیرساخت‌هایی نظیر شبکه‌های تلفن، شبکه‌های اینترنت، رادیو، تلویزیون و ارتباطات سیار است.نقشه‌برداری: نقشه‌برداری به علم و فناوری ایجاد و تهیه نقشه‌ها و مدل‌های دقیق از موقعیت و خصوصیات زمین و سایر محیط‌ها می‌پردازد. در این حوزه، از ابزارها و تکنولوژی‌های مختلفی مانند سنجش از دور با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای و لیزر، سنجش زمینی با استفاده از دستگاه‌های جی‌پی‌اس (GPS) و تجهیزات دقیق نقشه‌برداری استفاده می‌شود. نقشه‌برداری برای اهداف مختلفی از جمله طراحی و ساخت بناها، مدیریت منابع طبیعی، برنامه‌ریزی شهری، حمل و نقل، محیط زیست و مطالعات جغرافیایی استفاده می‌شود.

 

 • ارزانترین
 • گرانترین
 • پربازدیدترین
 • تجهیزات حوزه مخابرات و نقشه برداری
 • تجهیزات حوزه مخابرات و نقشه برداری

  1-متر لیزری:متر لیزری همانند متر ساده فاصله را برای ما اندازه گیری میکند با این تفاوت که متر لیزری از فناوری لیزر استفاده میکند که باعث سهولت و سرعت در انجام اندازه گیری می شود.

  2-تراز لیزری: دستگاهی برای تراز نمودن , سنجش و اندازه گیری شیب است که به دلیل استفاده از فناوری لیزر سریع تر و راحت تر انجام می پذیرد.

  3-تستر کابل شبکه:تستر کابل شبکه که از تجهیزات حوزه مخابرات است دستگاهی باری بررسی و تست کابل شبکه است با این دستگاه میتوان بررسی کرد ایا کابل قطعی تداخل یا اتصال نامناسب دارد یا نه .

دسترسی سریع فروشگاه
Text/HTML
ثبت سفارش
تعداد
عنوان