MegaMenu
 
هشدار ورود

ساعت کاری مجموعه (9 الی15) بغیر روز های تعطیل

امکان صدور فاکتور رسمی ( با هماهنگی )

قیمت مولتی متر قلمی و خرید

مولتی‌ متر قلمی دارای پایه‌های قلمی می‌باشد که با استفاده از آنها می‌توان جریان ولتاژ را از طریق تماس با مدارهای الکتریکی اندازه گرفت.قیمت مولتی متر به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله پارامتر های اندازه گیری آن.مزیت اصلی استفاده از مولتی‌ متر قلمی، سهولت حمل و استفاده از آن است نسبت به مولتی متر دیجیتال که سایز بزرگتری دارد. به دلیل اندازه کوچک مولتی‌ متر قلمی برای تعمیرکاران، فنی‌ها و افرادی که به طور مکرر نیاز به اندازه‌گیری‌های ساده الکتریکی دارند، بسیار مفید است.


مطالعه بیشتر

 • ارزانترین
 • گرانترین
 • پربازدیدترین
 • مولتی متر قلمی
 • قابلیت های یک مولتی متر قلمی

  مولتی متر قلمی معمولاً دارای عملکردهای پایه‌ای مانند اندازه‌گیری ولتاژ مستقیم و متناوب، جریان مستقیم و متناوب، مقاومت و تست دیود است. بعضی از مدل‌های پیشرفته‌تر می‌توانند ویژگی‌های دیگری مانند تست ترانزیستور، خازن، فرکانس و دما را نیز داشته باشند.

  نحوه استفاده از مولتی متر قلمی

  برای استفاده از یک مولتی‌متر قلمی، معمولاً به شکل زیر عمل می‌کنید:

  قبل از هر کار، اطمینان حاصل کنید که مولتی‌متر در حالت صحیح قرار دارد و باتری آن به درستی نصب شده است.اگر می‌خواهید ولتاژ یا جریان را اندازه‌گیری کنید، نوک قلم را به دو سر مدار مورد نظر بفشارید. اگر ولتاژ متناوب است، حتماً به خط مربوطه دقت کنید (معمولاً با علامت "~" نشان داده می‌شود).برای اندازه‌گیری مقاومت، سوئیچ مولتی‌متر را در حالت مقاومت قرار داده و نوک قلم را به دو سر المان مورد نظر بفشارید. مقدار مقاومت را در صفحه نمایش مولتی‌متر مشاهده خواهید کرد.برای تست دیود، سوئیچ را در حالت تست دیود قرار دهید و نوک قلم را به دو سر المان دیودی بفشارید. مولتی‌متر صدایی (معمولاً بوقی) خواهد داد و مقدار ولتاژ سر بر روی دیود نمایش داده می‌شود.لطفاً توجه داشته باشید که هر مدل مولتی‌متر قلمی ممکن است دارای نحوه عملکرد و قابلیت‌های متفاوتی باشد. بنابراین، بهتر است دستورالعمل‌های مربوطه را در دفترچه راهنما یا دستورالعمل‌های همراه با دستگاه مراجعه کنید تا بهره‌وری بهتری از آن ببرید.

  قیمت مولتی متر قلمی به چه عواملی بستگی دارد ؟

  عوامل تاثیر گذار بر قیمت مولتی متر قلمی همانند بقیه مولتی متر ها یکسان است در ادامه برخی از این عوامل را توضیح میدهم.

  برند

  یکی از عواملی که در دنیا بر روی قیمت هر دستگاهی تاثیر میگذارد برند ان دستگاه است زیرا نشان دهنده تفاوت زیادی در کیفیت , دقت و طول عمر دستگاه است.برای مثال در دنیای تلفن همراه تفاوت های فراوانی بین دو برند اپل و سامسونگ است , در مولتی متر قلمی نیز به همین شکل است میان برند های مختلف تفاوت قیمت فراوانی دیده می شود.

  بهترین برند های مولتی متر قلمی

  بی شک همانطور که میدانید بهترین برند, فلوک امریکا می باشد محصولات این برند تضمین شده است و امکان ندارد شما بعد از خرید مولتی متر قلمی از برند فلوک از خرید خود پشیمان شوید.برند بعدی پشنهادی ما بی شک برند هیوکی ژاپن است که بعد از برند فلوک یکی از بهترین ها است. دو برند بعدی پیشنهاد ما به شما برند کیوریتسو و یونیتی است

  ویژگی ها و عملکرد ها

  یکی دیگه از عواملی که بر قیمت مولتی متر قلمی تاثیر دارد ویژگی های خاصی است که ان دستگاه را از بقیه متمایز میکند ویژگی هایی مانند:

  1-ضد اب و ضد گرد و خاک:ممکن است شما شرایط کاری خاصی داشته باشید که نیاز بر این است دستگاه شما ضد اب باشد و بی شک قیمت دستگاهی که ضد اب باشد بیشتر است.

  2- قابلیت اندازه گیری رنج بالا : در بسیار از موارد پیش امده که شما با کارشناسان ما تماس گرفتید و دستگاهی میخواستید که رنج بالایی را اندازه گیری کند دستگاه هایی که رنج اندازه گیری بالا دارند مسلما قیمت بالاتری دارد

  راهنمای خرید مولتی متر قلمی

  برای خرید یک مولتی متر قلمی حتما به این دقت کنید که ویژگی های مورد نظر شما چیست شما به چه دستگاهی نیاز دارید دستگاهی که رنج اندازه گیری بالایی دارد دستگاهی که ضد اب است یا اصلا قیمت ان بعد از بررسی کامل اقدام به خرید کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از دستگاه خود داشته باشید

دسترسی سریع فروشگاه
Text/HTML
ثبت سفارش
تعداد
عنوان