MegaMenu
 
کالیبراسیون و تعمیرات

به منظور صحت و سالم بودن دستگاه های اندازه گیری و اطمینان خاطر از نتیجه آزمون به مشتریان پیشنهاد می گردد آن قبیل از دستگاه هایی که برای تست های حساس استفاده می شود را حتما کالیبره نمایند. برخی از دستگاه های اندازه گیری روشهایی برای کالیبره کردن دستگاههایشان قرار داده اند به عنوان مثال برای کالیبره کردن پی اچ متر می بایست دستگاه را با بافر و مطابق دستورالعمل کالیبره نمود. برای ضخامت سنج ها، سنسور توسط بلوک و فیلم های مربوطه کالیبره می شوند.

اما برای اندازه گیری تجهیزات الکتریکی از قبیل مولتی متر، کلمپ آمپرمتر، ارت سنج، میگر، پاور متر، دماسنج، رطوبت سنج و ... نمی توان اینها را به صورت دستی کالیبره نمود و می بایست این دستگاه ها توسط دستگاه های مرجع کالیبره شوند. آزمایشگاه های متعددی در سطح کشور برای این کار مجهز شده اند و آزمایشگاه های مورد اعتماد اداره استاندارد نیز توسط سازمان استاندارد که نامشان در سایت سازمان است را به مشتریان معرفی می کنیم.

این آزمایشگاه ها نمونه را با دستگاه ها رفرنس که معمولا از گران ترین کمپانی هستند مقایسه می کنند و در صورت تایید آزمایشگاه و نتیجه گواهیی به عنوان گواهی کالیبراسیون صادر نموده که تقدیم مشتریان می شود. در صورتی که دستگاه طبق نظر مسئول آزمایشگاه برگشت داده شود فروشنده می تواند از گارانتی محصول برای مشتریان استفاده کنند و این یکی از مهمترین گام هایی است که مشتریان از گارانتی دستگاه استفاده می کنند. لذا پیشنهاد می شود محصولی را خریداری نمایید که دارای گارانتی بوده و فروشنده نتواند از این اقدام سرباز زدند. ضمنا این تست ها برای مشتریان گرامی هزینه در بر خواهد داشت و تقریبا پروسه ایی در حدود 7 تا 10 روزکاری نیز زمان لازم دارد.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می تونید با کارشناسان خبره ما در تجهیزات اندازه گیری درخشان الکترونیک ( دارمکو ) تماس حاصل نمایید. همکاران ما در مجموعه در این زمینه مشاوره رایگان ارائه می دهند.

تعمیرات

شرکت دارمکو برای صحولت کار شما عزیزان بخشی به مجموع خود اضافه کرده که در این بخش تعمیرات تمامی لوازم اندازه گیری الکترونیک انجام میشود برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

ثبت سفارش
تعداد
عنوان