MegaMenu
 
هشدار ورود

ساعت کاری مجموعه (9 الی15) بغیر روز های تعطیل

امکان صدور فاکتور رسمی ( با هماهنگی )

تجهیزات آزمایشگاهی و الکترونیک

تجهیزات ازمایشگاهی و الکترونیک شامل مجموعه ای از تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در ازمایشگاه و صنایع الکترونیک است که در زمینه آزمایشگاهی، ابزار دقیق و ابزار آلات متنوعی برای اندازه‌گیری و آزمایش واحدهای مختلف استفاده می‌شوند. در آزمایشگاه‌ها، ابزار دقیق عموماً برای اندازه‌گیری دقیق و اصولی پارامترهای مختلف مانند دما، فشار، حجم، جریان، ولتاژ و غیره استفاده می‌شود. این ابزارها شامل ترمومترها، بارومترها، دستگاه‌های pH‌سنجی، سنسورها، اسکوپ‌ها، منبع تغذیه، دستگاه‌های تحلیل طیفی، سنجش جریان و ولتاژ و سایر ابزارهای مشابه است.


مطالعه بیشتر

 • ارزانترین
 • گرانترین
 • پربازدیدترین
 • تجهیزات آزمایشگاهی و الکترونیک
 • در زمینه الکترونیک، ابزار دقیق و ابزار آلات متنوعی برای ساخت، تست و تعمیر مدارهای الکترونیکی استفاده می‌شوند. این ابزارها شامل اسیلوسکوپ‌ها، مولتی‌مترها، منبع تغذیه قابل تنظیم، آنالایزورهای لاجیک، سنسورها، دستگاه‌های پروگرمر و رفلکتومترهاست. ابزارهای الکترونیک به طور کلی برای اندازه‌گیری و تست ولتاژ، جریان، فرکانس، امپدانس، خازن، مقاومت، سرعت سیگنال و غیره استفاده می‌شوند. همچنین، برای ساخت و تعمیر مدارهای الکترونیکی نیز از ابزارهای دقیقی مانند دستگاه‌های جوشکاری، لحیم کاری، برش و نیش‌زنی استفاده می‌شود.

  برخی از تجهیزات ازمایشگاهی الکترونیک

  1-منبع تغذیه:به جرعت میتوان گفت منبع تغذیه یکی از پر مصرف ترین دستگاه های هر ازمایشگاهی است که بدون ان انجام بسیاری از تست ها انجام پذیر نیست.منبع تغذیه وظیفه تبدیل و تأمین انرژی الکتریکی مناسب برای اجزای داخلی دستگاه را بر عهده دارد.

  2-اسیلوسکوپ:ابرازی برای مشاهده بررسی و تحلیل سیگنال های الکتریکی و الکترونیکی است که در جوزه های مختلفی مانند الکترونیک , ارتباطات و فیزیک استفاده میشود

  3-فانکشن ژنراتور: دستگاهی است که سیگنال های الکتریکی با فرکانس ها و شکل های مختلف درست میکند که از این سیگنال های و فرکانس ها در مباحث ازمایشگاهیی طارحی و تولید مدارها و ... استفاده میکنند.

  4-اسپکتروم آنالایزر:برای تجزیه و بررسی طیف فرکانسی سیگنال ها استفاده می شود قادر است سیگنال های وردوی را بر اساس فرکانس و قدرت ان ها تحلیل کند

دسترسی سریع فروشگاه
Text/HTML
ثبت سفارش
تعداد
عنوان